Pařez – Deratizace, Dezifekce, Dezinsekce

Desikace

Hubení nežádoucích plevelů

Regulace růstu a kultivace zeleně. Desikační zákroky lze využít především k potlačování škodlivých vlivů vegetace na železničních tratích, komunikacích, parkovacích a odstavných plochách, dvorech a dalších místech, kde hrozí prorůstání plevelů či uchycení náletové zeleně a s tím spojené problémy. Součástí desikačních služeb je i kultivace zeleně (regulace růstu trav, např. na okrasných travnatých plochách mezi domy, čímž odpadá potřeba kosení těchto ploch několikrát za sezónu).

Aplikujeme převážně postřikovou technologii, při níž záleží na požadavcích zákazníka, jak dlouhou požaduje účinnost. Podle toho volíme přípravky a nabízíme celoroční garanci na ošetřené plochy. Dle délky účinnosti se samozřejmě liší cenové relace přípravků.

Doporučené termíny: Nejúčinnější jsou zásahy v období vrcholící vegetační aktivity (jaro a léto) s výjimkou některých speciálních zásahů, kde je vhodná aplikace v podzimním termínu.

Ceny desikačních prací se liší podle rozlohy ošetřované plochy (nasazení mechanizace na větší lokality práce urychluje, zjednodušuje a především zlevňuje).